Ber-Tur Turizm
Personel & Öğrenci Taşımacılığı
  • Telefon
  • +90 216 484 11 61
  • GSM
  • +90 553 872 61 61
  • E-Posta
  • info@ber-tur.com

Kurumsal Kimliğimiz

Ber-Tur Turizm Personel & Öğrenci Taşımacılığı
Hakkımızda
Ber-Tur Turizm
Ber-Tur Turizm
Ber-Tur Turizm

Kurumsal Kimliğimiz

İstanbul ve Çevre İl İlçelere Profesyonel Personel Taşımacılığı Yapan Ber-Tur Turizm İşi Konusunda 15 Yıllık Tecrübeye Sahiptir . Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı ‘dır. Araç filomuz ile, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.

15 yıla yakın tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile İstanbul’un büyük firmalarına servis hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, konusunda uzman personeli ile kurumsal kimliği, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle lider kuruluşlara profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir. İstanbul ‘da Personel Taşımacılığı ve Vip Taşıma Hizmetleri İle Rakiplerini Geride Bırakarak Sektörde önemli konuma ulaşmıştır.

Firmamız, hizmet vermekte olduğu tüm firmaların personelini, ferdi kaza sigortası kapsamına alır. Personel taşımacılığı şartlarında belirtildiği gibi ekibimiz en az 5 yıllık tecrübeye sahip sürücülerimiz ve servis araçlarımız ile yol ve trafik stresini minimum seviyede tutacak şekilde oluşturulmuştur. Böylece deneyim sahibi, güler yüzlü personelimiz ile zamanında ve güvenli bir şekilde iş yerine ulaşım sağlanmaktadır.

Sizlerde personel taşımacılığı yapan şirketler arasında kaliteli ve güvenilir hizmet beklentinizde mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Ulaşım hizmetinizi yerine getirmek ve sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.

Sorularınızı Yanıtlıyoruz +90 216 484 11 61
Ber-Tur Turizm
PROFESYONELLERİMİZ

EKİBİMİZ


Yinelenen bir sayfa içeriğidir.
0

Personel Taşımacılığı

0

Öğrenci Taşımacılığı

0

Vip Transfer Hizmetleri

0

Havaalanı Transfer Hizmetleri

RAKAMLARLA BİZ

Referanslarımız

Ber-Tur Turizm
Ber-Tur Turizm
REFERANSLAR

Bizleri Tercih Eden Tüm Konuklarımıza Teşekkür Ederiz

BER-TUR TURİZM
İletişim